UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Przechodzień - Specjalnie dla ciebie bo widzę, że jesteś fanem partyjnej propagandy Kurskiego z TVPPiS i miłośnikiem dyktatury PiS. Może dla odmiany pooglądaj Polsat, który jest w miarę neutralny…


Anuluj