UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Polsce jest 30 000 księży i około 17 000 zakonnic ale do pomocy w Domach Pomocy Społecznej nie zgłosił się prawie nikt z nich bo oni wszyscy są tylko od brania kasy a nie od pomagania !! Kościół głośno ujada teraz z 3 powodów. Pierwszy to brak wpływów z tacy. Drugi, brak widoku małych dzieci w kościele. Trzeci, brak kontroli nad wiernymi (jeszcze parafianie zaczną czytać w domu, myśleć albo co gorsza zadawać pytania i nie wrócą już do kościoła). Ludzie oczytani, wykształceni zawsze są zagrożeniem dla kościoła. To nie jest przypadek, że w zeszłym roku księża w Polsce palili książki. Zawsze i wszędzie ludźmi głupimi łatwiej się steruję a prosty człowiek jest bardziej podatny na kościelną indoktrynacje.


Anuluj