126
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pan Prezydent wyznaczył Pogotowie Socjalne. .. i na tym się skończyło. Chyba zapomniał zabezpieczyć pracowników przed koronawirusem a teraz ich obwinia i wyrzuca na bruk?Gdy tylko wybuchła pandemia Ratusz szybciutko się zamknął przed mieszkańcami z obawy przed zarażeniem ale pracownicy Pogotowia Socjalnego mieli przyjmowac podejrzanych o zakażenie bez zabezpieczeń, tak?Upsss, błąd, mieli 2 komplety kombinezonów malarskich. No to super Prezydent, pogratulować wszystkim, którzy na tego Pana głosowali. Dla sprostowania. .. ten nie przyjety mężczyzna miał miejsce zameldowania poza Elblagiem więc nie był bezdomnym, miał tez 2,5% alkoholu we krwi, Panie Wiceprezydencie Missan! Nie tylko w tych przypadkach zwolennicy likwidacji Pogotowia Socjalnego "mijali"się z prawdą, jednym słowem farsa i żenada.
(2020.04.16)

info

19  
  0
W każdym zakładzie za zaopatrzenie odpowiedzialny jest zawsze kierownik, dyrektor. Nawet jak coś się źle dzieje powinien walczyć do końca i ostatni zejść z pola bitwy a w tym przypadku kierownik pierwszy zszedl i akapultowal się! Dlaczego wszyscy muszą ponosić błędy za to?!
Disa (2020.04.16)
Ciebie do utylizacji. Alkoholizm to choroba, ktora m.in. prowadzi do bezdomności. Alkoholik zaniedbane prace, obowiązki życiowe i to bardzo często prowadzi do bezdomności. Chorobę się leczy. Ja bym bezdomnych alkoholików objęła bezpłatnym odwykiem. Następnie pomogła wrócić do społeczeństwa.
(2020.04.16)
Tylko niestety rola miasta, a nie prywatnych osób czy firm, jest dbać o porządek publiczny.
(2020.04.16)
Teraz mieszkańcy mają kłopot i większe ryzyko zakażenia. Nie zlikwidowali problemu, tylko go powiększyli. Kosztem zdrowia i życia elblążan. Robi się ciepło, obostrzenia złagodzą i wtedy się zacznie. Współczuję pracownikom tego pogotowia, którzy bez zabezpieczeń mieli zajmować się podejrzanym zakażonym. Za najniższą krajową narażać życie swoje i swojej rodziny. Może się niedługo okazać, że odmowa pracy w tak zaniedbanych przez UM, niebezpiecznych warunkach, była ich najlepsza decyzją w życiu.
xvxv (2020.04.16)

info

14  
  0
Kierownik w przyszłym roku odchodzi na emeryturę, więc jest już w okresie chronionym. P. Wróblewski, musi Pan więc go gdzieś zatrudnić. I po co to panu ????
(2020.04.16)

info

11  
  0
Panowie radni Tolowinski i Opaczewski spisali się na medal i są prawdziwymi radnymi Dziękujemy.
(2020.04.16)

info

18  
  4
Sorry za błąd powinno byc Pan radny Tolwinski
(2020.04.16)

info

11  
  1
słabe to było "panie osik"; o "konercie"nawet nie wspominam - szkoda gadać. ..
psiak (2020.04.16)

info

18  
  0
SUPER że zamknęli tego TWORA miałem wątpliwą przyjemność gościć tam kiedyś- wiele razy-dawne czasy. Wiem z autopsji jak jest traktowany tam pijany i w miarę spokojny Pacjent. Nie mówię tu o policjantach bo to inna historia. ZŁ z depozytu znikały w tajemniczy sposób jak i ubrania, adidasy te firmowe, Co do pseudo PIELĘGNIARZY to nie którzy minęli się z powołaniem- powinni pracować w ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI no i znam takiego gestapowca co tam pracował taki młody czarny: pamiętam go, a jestem pamiętliwy ojojoj
ttt (2020.04.16)