UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W każdym zakładzie za zaopatrzenie odpowiedzialny jest zawsze kierownik, dyrektor. Nawet jak coś się źle dzieje powinien walczyć do końca i ostatni zejść z pola bitwy a w tym przypadku kierownik pierwszy zszedl i akapultowal się! Dlaczego wszyscy muszą ponosić błędy za to?!
Disa