UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz mieszkańcy mają kłopot i większe ryzyko zakażenia. Nie zlikwidowali problemu, tylko go powiększyli. Kosztem zdrowia i życia elblążan. Robi się ciepło, obostrzenia złagodzą i wtedy się zacznie. Współczuję pracownikom tego pogotowia, którzy bez zabezpieczeń mieli zajmować się podejrzanym zakażonym. Za najniższą krajową narażać życie swoje i swojej rodziny. Może się niedługo okazać, że odmowa pracy w tak zaniedbanych przez UM, niebezpiecznych warunkach, była ich najlepsza decyzją w życiu.

xvxv

Anuluj