UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SUPER że zamknęli tego TWORA miałem wątpliwą przyjemność gościć tam kiedyś- wiele razy-dawne czasy. Wiem z autopsji jak jest traktowany tam pijany i w miarę spokojny Pacjent. Nie mówię tu o policjantach bo to inna historia. ZŁ z depozytu znikały w tajemniczy sposób jak i ubrania, adidasy te firmowe, Co do pseudo PIELĘGNIARZY to nie którzy minęli się z powołaniem- powinni pracować w ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI no i znam takiego gestapowca co tam pracował taki młody czarny: pamiętam go, a jestem pamiętliwy ojojoj
ttt