Wybrany wątek opinii

SUPER że zamknęli tego TWORA miałem wątpliwą przyjemność gościć tam kiedyś- wiele razy-dawne czasy. Wiem z autopsji jak jest traktowany tam pijany i w miarę spokojny Pacjent. Nie mówię tu o policjantach bo to inna historia. ZŁ z depozytu znikały w tajemniczy sposób jak i ubrania, adidasy te firmowe, Co do pseudo PIELĘGNIARZY to nie którzy minęli się z powołaniem- powinni pracować w ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI no i znam takiego gestapowca co tam pracował taki młody czarny: pamiętam go, a jestem pamiętliwy ojojoj
ttt (2020.04.16)
@ttt - Nikt nie płacze po pracy w smrodzie i brudzie za najniższą krajową no chyba że fanty były na tyle intratne że szukano ich nawet w majtkach
(2020.04.17)
Kiedyś,30 lat temu,milicja z polecenia mojego szwagra,policjanta na wysokim stanowisku,wyciągnęła mnie śpiącego z łóźka i zawiozła na izbę.Byłem na lekkim rauszu i nie godziłem się na nocleg w tym syfie,więc stawiłem opór,że chcę do domu,wówczazas te sk..zaprowadzili mnie to takiej sali na piętrze,zakuli w pasy,gdy krzyczałem że chcę siku,to taki młody wówczas,wysoki zdjął z nogi drewniaka i zaczął mnie lać po twarzy,przeżyłem traumę i nie zapomnę tego do końca życia.
(2020.04.17)
Jak to czas był? Bo milicja, a szwagier policjant. .. To w Hoqwartcie?
guo;u (2020.04.17)
Powrót do komentarzy