Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
@ttt - Nikt nie płacze po pracy w smrodzie i brudzie za najniższą krajową no chyba że fanty były na tyle intratne że szukano ich nawet w majtkach
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Kiedyś,30 lat temu,milicja z polecenia mojego szwagra,policjanta na wysokim stanowisku,wyciągnęła mnie śpiącego z łóźka i zawiozła na izbę.Byłem na lekkim rauszu i nie godziłem się na nocleg w tym syfie,więc stawiłem opór,że chcę do domu,wówczazas te sk..zaprowadzili mnie to takiej sali na piętrze,zakuli w pasy,gdy krzyczałem że chcę siku,to taki młody wówczas,wysoki zdjął z nogi drewniaka i zaczął mnie lać po twarzy,przeżyłem traumę i nie zapomnę tego do końca życia.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Jak to czas był? Bo milicja, a szwagier policjant. .. To w Hoqwartcie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0