UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierownik w przyszłym roku odchodzi na emeryturę, więc jest już w okresie chronionym. P. Wróblewski, musi Pan więc go gdzieś zatrudnić. I po co to panu ????
Kierownik w przyszłym roku odchodzi na emeryturę, więc jest już w okresie chronionym. P. Wróblewski, musi Pan więc go gdzieś zatrudnić. I po co to panu ????