UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierownik w przyszłym roku odchodzi na emeryturę, więc jest już w okresie chronionym. P. Wróblewski, musi Pan więc go gdzieś zatrudnić. I po co to panu ????


Anuluj