UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W każdym zakładzie za zaopatrzenie odpowiedzialny jest zawsze kierownik, dyrektor. Nawet jak coś się źle dzieje powinien walczyć do końca i ostatni zejść z pola bitwy a w tym przypadku kierownik pierwszy zszedl i akapultowal się! Dlaczego wszyscy muszą ponosić błędy za to?!

Disa