UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W każdym zakładzie za zaopatrzenie odpowiedzialny jest zawsze kierownik, dyrektor. Nawet jak coś się źle dzieje powinien walczyć do końca i ostatni zejść z pola bitwy a w tym przypadku kierownik pierwszy zszedl i akapultowal się! Dlaczego wszyscy muszą ponosić błędy za to?!
Disa