UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Izba wytrzeźwień utrzymywana jest przez miasto z podatków, ponieważ nie jest to instytucja przynoszącą jakiekolwiek zyski, a wręcz straty. Mam propozycję do tych wszystkich pomstujących na likwidację tej instytucji: załóżcie prywatną izbę wytrzeźwień i utrzymujcie ją za własne pieniądze - w czym problem? wszystko w waszych rękach, pieniądze przecież leżą na ziemi, wystarczy tylko po nie sięgnąć! Nie bójcie się, pokażcie, że umiecie zarabiać! Oczywiście ktoś zaraz napisze, że tego typu instytucji potrzebnych dla społeczeństwa i miasta jest bardzo dużo i są one potrzebne nawet, jeżeli nie przynoszą zysku - ale czy musi to dotyczyć izby wytrzeźwień? Osobiście wolę przeznaczyć podatki na wsparcie hospicjum, niż przydomku dla alkoholików i bezdomniaków.
logicznie myślący