UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nie ma w pogotowiu socjalnym kombinezonow ochronnych, maseczek itp? Kto za to odpowiada? Kierownik, księgowa czy inne osoby ? Moim zdaniem jest tu wiele niejasności
A dlaczego nie ma w pogotowiu socjalnym kombinezonow ochronnych, maseczek itp? Kto za to odpowiada? Kierownik, księgowa czy inne osoby ? Moim zdaniem jest tu wiele niejasności