UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nie ma w pogotowiu socjalnym kombinezonow ochronnych, maseczek itp? Kto za to odpowiada? Kierownik, księgowa czy inne osoby ? Moim zdaniem jest tu wiele niejasności


Anuluj