UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wroblewski i missan teraz bedziemy bezdomnych ipijanych awanturnikow wozic do urzedu miejskiego tam jest tyle personelu ze dadza rade
wroblewski i missan teraz bedziemy bezdomnych ipijanych awanturnikow wozic do urzedu miejskiego tam jest tyle personelu ze dadza rade