UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstyd i hańba, że likwidacja odbyła się w takim strasznym pośpiechu. Nie było konsultacji tylko posiedzenie bezradnych na specjalnej sesji. Jacy oni są szybcy w swoich działaniach. Powstał bunt na pokładzie i został szybko i skutecznie stłumiony tak jak w słusznie minionych czasach bywało. Dyktatura prezia. Rozumiem, że teraz Czyżyk, Konert, Osik, Matwiejczuk, Urbaniak i spółka będą gościć zejszczanych i zawszonych bezdomnych u siebie w domach? Ci bezradni którzy wstrzymali się od głosu również zawiedli. Wstyd i hańba powtarzam.
Granda