UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z artykulu nie wynika gdzie bedziemy wywiezieni, gdy zalejemy palę, na policję, na nowodworska, a może do domu ? a gdzie zjadą panie i panowie z okolic ? skoro coś istnialo 50 la to bylo potrzebne, może trzeba bylo tylko przewietrzyć zalogę, a przede wszystkim dać podwyżki. W tym wypadku prezydenci i 11 radnych mocno zaminusowali.