UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Koncert i Pan Osik byli moimi przełożonymi. .. Nie rozumiem jak ktoś kto był komendantem mógł zagłosować za zamknięciem pogotowia socjalnego. Ta placówka była nieodłącznym narzędziem w sprawowaniu właściwego ładu i porządku w tym mieście. Teraz każdy bezdomny będzie badany w Szpitalu Wojewódzkim i umieszczany w PDOZ a warto przypomnieć że każde badanie w szpitalu kosztuje.

Pacjent zero

Anuluj