UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami obrońcy ucisnionych też jestem zadowolony z likwidacji tego badziewia szło to z naszych podatków A nic dobrego nie przynosilo lepiej te pieniążki na dom dziecka czy hospicjum przeznaczyć


Anuluj