UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sami obrońcy ucisnionych też jestem zadowolony z likwidacji tego badziewia szło to z naszych podatków A nic dobrego nie przynosilo lepiej te pieniążki na dom dziecka czy hospicjum przeznaczyć
Sami obrońcy ucisnionych też jestem zadowolony z likwidacji tego badziewia szło to z naszych podatków A nic dobrego nie przynosilo lepiej te pieniążki na dom dziecka czy hospicjum przeznaczyć