UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Koncert i Pan Osik byli moimi przełożonymi. .. Nie rozumiem jak ktoś kto był komendantem mógł zagłosować za zamknięciem pogotowia socjalnego. Ta placówka była nieodłącznym narzędziem w sprawowaniu właściwego ładu i porządku w tym mieście. Teraz każdy bezdomny będzie badany w Szpitalu Wojewódzkim i umieszczany w PDOZ a warto przypomnieć że każde badanie w szpitalu kosztuje.

Pacjent zero