jestem za likwidacja urzędu miejskiego bo i tak ma mieszkańców w gdzieś... . rada miasta tez.. Gogus
jestem za likwidacja urzędu miejskiego bo i tak ma mieszkańców w gdzieś... . rada miasta tez..