Wybrany wątek opinii

"Już widzicie kto głosował za i na kogo w przyszłych wyborach nie głosujemy "ale przepraszam, ale ja za Panią Krystyną Urbaniak nie głosowałam (123 głosy )a głosowałam za Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 Panią Mikulską (997 głosów )Ale ta postanowiła zostać na dyrektorowaniu, pewnie bardziej się opłaca. Tylko po co kandydowała ??
Drugi garnitur decyduje . (2020.04.16)
@Drugi garnitur decyduje . - Także następnym razem nie głosuj na dyrektorów szkół, czy innych jednostek należących do miasta, bo jak widać oni są tylko od nabijania głosów innym.
E-l (2020.04.16)
@Drugi garnitur decyduje . - To jest właśnie polityka
(2020.04.16)
Powrót do komentarzy