A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@l. - Wybierałem tych radnych. .. .bardzo przepraszam. .. nigdy więcej ich nie wybiorę. Przykro mi, przepraszam.
Mam nadzieję ,że rząd zaora ten kulawy samorząd i pogna wróbla i jego nieporadnych sługusów do zimnych krajów , tam gdzie ciemno ,zimno i mokro
@ttt - Nikt nie płacze po pracy w smrodzie i brudzie za najniższą krajową no chyba że fanty były na tyle intratne że szukano ich nawet w majtkach
Wcześniej nie było. Nie boli brzuszek od śmiechu?
a kiedy kłamczuch Tomczyński obniży diety radnych nieporadnych????
Będą mieli na swoje premie.
@guklo - z naciskiem na państwowych!!!
kiedyś z lewicą coś wspólnego mieli dieta Tomczyński i wice, dzisiaj pozostała im lewa ręka
Kiedyś,30 lat temu,milicja z polecenia mojego szwagra,policjanta na wysokim stanowisku,wyciągnęła mnie śpiącego z łóźka i zawiozła na izbę.Byłem na lekkim rauszu i nie godziłem się na nocleg w tym syfie,więc stawiłem opór,że chcę do domu,wówczazas te sk..zaprowadzili mnie to takiej sali na piętrze,zakuli w pasy,gdy krzyczałem że chcę siku,to taki młody wówczas,wysoki zdjął z nogi drewniaka i zaczął mnie lać po twarzy,przeżyłem traumę i nie zapomnę tego do końca życia.
Rząd tu nic nie zrobi,to nasz wybór,mieszkańców Elbląga.