126
16.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@l. - Wybierałem tych radnych. .. .bardzo przepraszam. .. nigdy więcej ich nie wybiorę. Przykro mi, przepraszam.
(2020.04.17)
Mam nadzieję ,że rząd zaora ten kulawy samorząd i pogna wróbla i jego nieporadnych sługusów do zimnych krajów , tam gdzie ciemno ,zimno i mokro
MokreGacie (2020.04.17)
@ttt - Nikt nie płacze po pracy w smrodzie i brudzie za najniższą krajową no chyba że fanty były na tyle intratne że szukano ich nawet w majtkach
(2020.04.17)
Wcześniej nie było. Nie boli brzuszek od śmiechu?
(2020.04.17)
a kiedy kłamczuch Tomczyński obniży diety radnych nieporadnych????
(2020.04.17)

info

14  
  1
Będą mieli na swoje premie.
(2020.04.17)
@guklo - z naciskiem na państwowych!!!
(2020.04.17)
kiedyś z lewicą coś wspólnego mieli dieta Tomczyński i wice, dzisiaj pozostała im lewa ręka
(2020.04.17)
Kiedyś,30 lat temu,milicja z polecenia mojego szwagra,policjanta na wysokim stanowisku,wyciągnęła mnie śpiącego z łóźka i zawiozła na izbę.Byłem na lekkim rauszu i nie godziłem się na nocleg w tym syfie,więc stawiłem opór,że chcę do domu,wówczazas te sk..zaprowadzili mnie to takiej sali na piętrze,zakuli w pasy,gdy krzyczałem że chcę siku,to taki młody wówczas,wysoki zdjął z nogi drewniaka i zaczął mnie lać po twarzy,przeżyłem traumę i nie zapomnę tego do końca życia.
(2020.04.17)
Rząd tu nic nie zrobi,to nasz wybór,mieszkańców Elbląga.
(2020.04.17)