Wybrany wątek opinii
Całkiem serio- podziwiam, że macie jeszcze energię, by w tym i innych tematach protestować. .. ja mam już to wszystko gdzieś. .. patrząc na poczynania władz- i tych lokalnych i tych państwowych. Mam ich dość.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@guklo - z naciskiem na państwowych!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0