Wybrany wątek opinii

Całkiem serio- podziwiam, że macie jeszcze energię, by w tym i innych tematach protestować. .. ja mam już to wszystko gdzieś. .. patrząc na poczynania władz- i tych lokalnych i tych państwowych. Mam ich dość.
guklo (2020.04.16)
@guklo - z naciskiem na państwowych!!!
(2020.04.17)
Powrót do komentarzy