UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję ,że rząd zaora ten kulawy samorząd i pogna wróbla i jego nieporadnych sługusów do zimnych krajów , tam gdzie ciemno ,zimno i mokro
MokreGacie
Mam nadzieję ,że rząd zaora ten kulawy samorząd i pogna wróbla i jego nieporadnych sługusów do zimnych krajów , tam gdzie ciemno ,zimno i mokro
MokreGacie