Wybrany wątek opinii

Mam nadzieję ,że rząd zaora ten kulawy samorząd i pogna wróbla i jego nieporadnych sługusów do zimnych krajów , tam gdzie ciemno ,zimno i mokro
MokreGacie (2020.04.17)
Rząd tu nic nie zrobi,to nasz wybór,mieszkańców Elbląga.
(2020.04.17)
Powrót do komentarzy