Wybrany wątek opinii
Mam nadzieję ,że rząd zaora ten kulawy samorząd i pogna wróbla i jego nieporadnych sługusów do zimnych krajów , tam gdzie ciemno ,zimno i mokro
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Rząd tu nic nie zrobi,to nasz wybór,mieszkańców Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0