UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś,30 lat temu,milicja z polecenia mojego szwagra,policjanta na wysokim stanowisku,wyciągnęła mnie śpiącego z łóźka i zawiozła na izbę.Byłem na lekkim rauszu i nie godziłem się na nocleg w tym syfie,więc stawiłem opór,że chcę do domu,wówczazas te sk..zaprowadzili mnie to takiej sali na piętrze,zakuli w pasy,gdy krzyczałem że chcę siku,to taki młody wówczas,wysoki zdjął z nogi drewniaka i zaczął mnie lać po twarzy,przeżyłem traumę i nie zapomnę tego do końca życia.