Wybrany wątek opinii

Chyba w Elblągu pijakow brak nie to co za mej młodości dziwne że się nie opłaca tego prowadzić jest to najdroższy hotel w Elblągu z miłą obsługa bez śniadania i bez żadnych widoków z apartamentów kilku osobowych
(2020.04.15)
Problem pewnie polega na tym, że klientela w większości niewyplacalna.
(2020.04.15)
Powrót do komentarzy