Wybrany wątek opinii
Chyba w Elblągu pijakow brak nie to co za mej młodości dziwne że się nie opłaca tego prowadzić jest to najdroższy hotel w Elblągu z miłą obsługa bez śniadania i bez żadnych widoków z apartamentów kilku osobowych
Do moderacji
Odpowiedz
40
1
Problem pewnie polega na tym, że klientela w większości niewyplacalna.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0