UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DoRobotyLygusy - No też porywanie ale oni bezdomnych codziennie nie przyjmują albo i nawet wogólee nie przyjmują. A ty porównujesz ich pracę do listonosza kasjerki itd. I tak cud że przez tyle lat przyjmując obszczochanców wytrzymali. Tam kokosów nie zarabiali a teraz każdy pierwsze pytanie na rozmowie o pracę ile by miał za godzinę? A oni mimo wszystko pracuja tyle lat. Nie wiem czy jakikolwiek zakład ma pracowników kilkunastu którzy pracują w jednym zakładzie kilkanaście a nawet i jeszcze więcej lat a tym bardziej w takich warunkach w smrodzie pocierając dupy pijakom i walcząc z ich, ,insektami''bo nawet na ciele mieli lokatorów. No to nie jest pracą marzeń ale dla nich powinien być szacunek mimo wszystko
Sowa56