152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Władze tego kraju, widzą tylko swój czubek nosa. Społeczeństwo ma stosować się do wytycznych. A proszę szanownej WŁADZY, dlaczego maseczki chirurgiczne itp. są tak przeraźliwie drogie????
(2020.04.13)
Rodacy czas skończyć z bezkarnością i przywilejami kleru. Od ponad 1000 lat jesteśmy pod okupacją kościoła rzymsko-katolickiego. Polska jest kolonią Watykanu. Co roku z pieniędzy podatników rząd przekazuje 19 mld kościołowi a dla emerytów, pielęgniarek, niepełnosprawnych czy nauczycieli nigdy pieniędzy nie ma. Nadszedł czas wypowiedzieć kościołowi posłuszeństwo, wycofać religie ze szkół i opodatkować usługi kościelne.
(2020.04.13)

info

7  
  5
Nie takie rzeczy Kościół przeżył, największy problem to głupota pzełdo-oświeceniowych-niedouków
Ja_nusz (2020.04.13)
Ode mnie sie różnią. Ja pracuje. Nie bzykam dzieci. Ani osób tej samej płci. Za mnie gosposia nie pierze ubrań i nie sprząta w domu.
Tramwajara (2020.04.13)
Czyżby Edward się odezwał?
Hahaha (2020.04.13)
A kto wcześniej organizował w Elblągu moherową imprezę "przeganiania modłami wirusa"? Święty Turecki?
Antytaca (2020.04.13)

info

2  
  4
@Ja_nusz - Kolego. Wg Kościoła Świat ma 4000 lat. .. "cztery tysiące lat wyczekany (o Jezusie )", Słońce obracalo sie w koło Ziemi - jeszcze 500 lat temu, itd, itd. Czytaj. @ Kopernik
(2020.04.13)
@Filemon- Wiara to nie hobby. To nałóg, jak alkoholizm (mózg dostaje swoją porcję szczęścia). Z tym, ze dzieci nie są zmuszane do picia alkoholu, ale są zmuszane do poznawania "prawd"wiary. Większość wyzwala się z tego po bierzmowaniu. A te prawdy wiary, to: (cyt. za Radiem Maryja- katolickim głosem w Twoim domu)1.Kury muszą siedzieć w ciasnych klatkach, 2.Nie wolno wypuszczać norek, bo to ekologizm, 3.Należy wycinać Puszczę Białowieską, 4.Należy potępiać LGBT, 5.Nie wolno mówić, że zwierzę umarło, bo to jest antropomorfizowanie zwierząt i 6.Bigos z jelonka jest smaczny.
(2020.04.13)
Na jednym ze zdjęć widzę pomnik Jana Pawła II przedstawianego przez laty, jako wielkiego Polaka ale w rzeczywistości prawda była i jest inna … Wojtyła chronił wszystkich kościelnych pedofili, choć dobrze wiedział, że krzywdzą dzieci. Cenił sławę, atencję, uwielbiał tłumy wiwatujące na jego cześć. Setki jego pielgrzymek kosztowały miliony, a biedni ludzie dawali ostatnie oszczędności na kościół. Choć udawał czy robił wrażenie skromnego, cenił pieniądze, bogactwo, to za jego pontyfikatu kościół wykupywał ziemię i nieruchomości. Był lojalny wobec przyjaciół, choćby byli najgorszymi kanaliami, dawał im pieniądze, posady, ziemię. Wywyższył Matkę Teresę, która wyciągała pieniądze od wiernych na swoje ośrodki, gdzie ludzie umierali z braku lekarstw i opieki. Przeforsował zakaz stosowania prezerwatyw w Afryce, który przyczynił się do szerzenia AIDS. Lekceważył kobiety, zgwałconym mówił, żeby rodziły dzieci w geście przebaczenia. Skupił się na produkowaniu setek świętych i beatyfikowanych. Na koniec zostawił nam purpuratów zmanierowanych, wszystkowiedzących, zachłannych, podłych i pysznych, alkoholików i homofobów. A zidiocenie Polaków na punkcie wiary to jego zasługa. Taki był Jan Paweł II.
(2020.04.13)
Zatkać mordę pisiorom.
Zimnylech (2020.04.13)