152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Idealnie opisane. Szacun.
Antytaca (2020.04.13)
Wyjątek od reguły , trzej muszkieterowie! Tam ,gdzie kończy się Pruszków ,zaczynają się Reguły
DziadDziadyga (2020.04.13)
Nie Sądźcie , a nie Będziecie Sądzeni !
ŻebyByłoJakByło (2020.04.13)

info

1  
  0
Motto Danusi :co tydzień ,w tydzień totto Lotto ,tutti frutti di mare
GorącaDanusia (2020.04.13)
Papież Wojtyła do ostatnich dni swojego życia , do ostatniej chwili ,służył ludziom , uczestniczył i prowadził mszę , a mógł zejść na emeryturę lub ,zrezygnować . To ,że Watykan jest skłamszony , każdy logik wie , ale czy Wojtyła musiał kryć różne afery , a no musiał ,bo tak kościół jak polityka to teatr ,spektakl, tylko tam nie ma prawdziwych aktorów ,a jest zorganizowana grupa Władzy ,hierarchia ,struktury ,haki ,grupki kopiące dołki pod swoimi . Uważam ,że Wojtyła Papież , reasumując zrobił więcej dobrego , bo uczestniczył w przemianach komunistyczno-demokracyjnych , żeby nie Watykańska Kamorra ,do teraz byśmy byli w minionym systemie . Zaś ,co do wiary to lepiej wierzyć niż nie wierzyć . Jedni w naukę wierzą, drudzy w Boga , inny w Buddę , ateista nie wierzy ,ale zazwyczaj ma hobby . Najgorzej , jest wtedy kiedy człowiek nie ma zajęcia , prowadzi to do destrukcji siebie i otoczenia wokół . Nie można też być ,ślepym i głuchym oczywiście potocznie , nie można zacietrzeźwionym w poglądach ,nadgorliwość ,przetrenowanie ,może prowadzić do nałogu ,a to już nie wiara ,czy hobby , nie nauka ,a choroba ,która można wyleczyć , ale trzeba bardzo tego chcieć , inaczej efektu nie będzie i leczenie się nie powiedzie .
KamieńKręguFilozoficznego (2020.04.13)
Grób prosty w ziemi - tak brzmiało życzenie odnośnie pochówku jak twierdzisz uwielbiającego przepych Jana Pawła II. Towarzyski, lojalny, zdolny wybaczyć nawet swojemu nieudolnemu zabójcy. Ciebie z kolei nikt nie będzie naśladował ani za tobą nie pójdzie, nawet się nie łódź!
(2020.04.13)
Nauka lub hobby też może być nałogiem , zależy też od treści ,jedna nauka głosi ,że jest tak ,a druga już inaczej .Jedno hobby jest pożyteczne drugie mniej , wolontariat partyjny , opozycja powie ,że źle , znowu jak im wolontariusz pomaga to dobrze , dla zwykłego szaraka wolontariusz taki jest następnym do koryta , wolontariat w hospicjum czy dla ubogich nie poradnych jest lepiej postrzegany , no ale ktoś powie ,dla nierobów zbierają i pensje biorą . Wszystko jest dla ludzi ,ale z umiarem , jest wolność wyboru!
SpojżenieWzględnePojęcie (2020.04.13)
Faktycznie święta ,jak i przeżyte katastrofy losowe i nie losowe ,wojny .Mają to do siebie ,aby duchowo i umysłowo się zastanowić , zreflektować ,zaduma, wyciszenie , zastanowić się nad sensem swojego postępowania, dążenia ,dokąd dążymy ,jaki jest cel , dla komercji jaka nagroda ,czy opłaca się czy nie opłaca,kalkulacja Excel . A tutaj każdy zastanawia się nad drugim ,poucza ,narzuca ,nagłaśnia Nie wierzącym joga , zaś wierzącym modlitwa , naukowcom nauka i ectera Można też bez podziałów kalkulować materialnie i duchowo do tego uprawiać sport ,bo wolność ,bo róbta co chceta
elektroencefalograf (2020.04.13)
谢谢你开车送我回家。
谢谢您的帮助 (2020.04.13)
Te, "ecetera". Nie używaj obcych słów, jeśli nie umiesz ich nawet pisać, matole.
Yoga z Nazaretu (2020.04.13)