152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja bym chciał aby różnym pustakom ograniczyć możliwość klikania. Rozumu od tego nie nabieraja, tylko zużycie prądu rośnie i mama z tatą rachunki wyższe płacą.
(2020.04.13)

info

4  
  4
99% z Was oświadcza że wierzy w Boga a postępuje niezgodnie z Jego naukami, czym że jest taka wiara, czym.
(2020.04.13)
Oooo i znowuuu Ten Jerzy z Białowieży
KarnyJeżToJeż (2020.04.13)

info

0  
  0
tu 12tyś ,tam 8tyś ,gdzie indziej 5tyś . Drodzy klienci ,dzięki Wam mam dobrze płatną pracę ,jest bardzo wysoka koniunktura w moim businessie. Z niecierpliwością zacieram ręce i czekam na ,większą częstotliwość karania oraz wyższe mandaty administracyjne .
RadosnyKomornik (2020.04.13)
Brawo Dla Pani Od Polskiego
pała,pała,pała (2020.04.13)
Zatkać mordę opozycji
(2020.04.13)
Puste jak Ty Sam
Pusto wszędzie (2020.04.13)
Oni i tak się wysłowić nie potrafią , z myśleniem też problem ,nie wspominając o logice i strategii
StrategSzachista (2020.04.13)
Jak się pisze po chińsku "Dziękuję " ? Proszę po chińsku
MaoZeitung (2020.04.13)
Já przeczytałem.
Ja_nusz (2020.04.13)