A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja bym chciał aby różnym pustakom ograniczyć możliwość klikania. Rozumu od tego nie nabieraja, tylko zużycie prądu rośnie i mama z tatą rachunki wyższe płacą.
99% z Was oświadcza że wierzy w Boga a postępuje niezgodnie z Jego naukami, czym że jest taka wiara, czym.
Oooo i znowuuu Ten Jerzy z Białowieży
tu 12tyś ,tam 8tyś ,gdzie indziej 5tyś . Drodzy klienci ,dzięki Wam mam dobrze płatną pracę ,jest bardzo wysoka koniunktura w moim businessie. Z niecierpliwością zacieram ręce i czekam na ,większą częstotliwość karania oraz wyższe mandaty administracyjne .
Brawo Dla Pani Od Polskiego
Zatkać mordę opozycji
Puste jak Ty Sam
Oni i tak się wysłowić nie potrafią , z myśleniem też problem ,nie wspominając o logice i strategii
Jak się pisze po chińsku "Dziękuję " ? Proszę po chińsku
Já przeczytałem.