Wybrany wątek opinii

Ale nikt nie chce isc do kosciola w tym rzecz Bog jest w domu a panowie w sultannach niczym sie od nas nie roznia
Gosc (2020.04.12)
Ode mnie sie różnią. Ja pracuje. Nie bzykam dzieci. Ani osób tej samej płci. Za mnie gosposia nie pierze ubrań i nie sprząta w domu.
Tramwajara (2020.04.13)
Powrót do komentarzy