UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rodacy czas skończyć z bezkarnością i przywilejami kleru. Od ponad 1000 lat jesteśmy pod okupacją kościoła rzymsko-katolickiego. Polska jest kolonią Watykanu. Co roku z pieniędzy podatników rząd przekazuje 19 mld kościołowi a dla emerytów, pielęgniarek, niepełnosprawnych czy nauczycieli nigdy pieniędzy nie ma. Nadszedł czas wypowiedzieć kościołowi posłuszeństwo, wycofać religie ze szkół i opodatkować usługi kościelne.