UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy????"- tak samo, tylko tak wielkiej biedy by nie było i rydz mniej limuzyn by miał.


Anuluj