UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy????"- tak samo, tylko tak wielkiej biedy by nie było i rydz mniej limuzyn by miał.
"Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy????"- tak samo, tylko tak wielkiej biedy by nie było i rydz mniej limuzyn by miał.