Wybrany wątek opinii
wielka mi tragedia bo kościoły puste banda pasibrzuchów i darmozjadów za uczciwą robotę nich się wezmą a nie co łaska 200 i to najmniej
Do moderacji
Odpowiedz
33
51
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
Do moderacji
Odpowiedz
0
1