Wybrany wątek opinii

wielka mi tragedia bo kościoły puste banda pasibrzuchów i darmozjadów za uczciwą robotę nich się wezmą a nie co łaska 200 i to najmniej
500+ (2020.04.12)
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
(2020.04.14)
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
(2020.04.14)
Powrót do komentarzy