UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Skończcie z tymi 8 latami bo wstyd. "- Wstyd, rzeczywiście, że ludzie wybrali ich na 8 lat a teraz mają pretensje. Ciekawe jakbyśmy teraz wyglądali jak dalej by PO-PSL była u władzy???? Aż strach pomyśleć !!!!!


Anuluj