A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dla twojej kieszeni , bo mogłeś łupać ile wlezie . Uwielbiam teksty , tych zapewniających złodzieji , wypełniających kieszenie naszą krwawicą
Cały grzesioooo ,to wszystko, na co Cię stać?
Bolączką jest Ten który poddaje się presji , podporządkowuje drugiemu nazrzucającmu mając inne zdanie , poprostu trzeba pracować nad asertywnością i tyle w temacie
Demokracha od 2015
Jak ci kościół przeszkadza a byłaś w SB, ZOMO ORMO to wal za platformą klęknij przed królową KIDAWĄ-BŁOŃSKĄ to przywróci emeryturę większą. .. ..
Jak ci kościół przeszkadza a byłeś SB, ORMO, ZOMO to wal za platformą i klęknij przed królową Kidawą-Błońską a przywróci emeryturę większą
@ka-sta - wystarczy tylko trochę logicznie mysleć, by kościół przerażał.
200 zł to chyba po znajomosci z księdzem
@Blumenbauer - "bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, on, który jest panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech i wszystko", dzieje apostolskie 17,24