173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To takie podniecające ,takie sexi
SłodkaLandrynka (2020.04.04)
Lubię słodkie landrynki
JurnyStefan (2020.04.04)
zdychać nie gadać im szybciej pozdychamy tym szybciej wszystko wróci do normy
(2020.04.04)
Najważniejsze aby wykop wykonali na mierzei żeby prezes albo kanclerz bo nie wiadomo czy dojdzie do wyborów pocztowych mógł kajakiem lub kanadyjką przepłynąć z Gdańska do Elbląga
(2020.04.05)

info

12  
  4
Co Ty sraluchu wiesz co Niemcy przeprowadzili w 39. Szkoda że komuna nauczyła pisać twoich przodków bo nic mądrego z tego nie wynika co twój wpis udowadnia.
Maciekkk1 (2020.04.05)
I prawidlowo ale dzisiaj po 7 rano juz auta napchane seniorami na dzialki jechalo ul. Malborska. Kazdy siaty torby na kolkach. Nic sobie nie robia. Ich komentarze to:przezylismy swoje i nie takie rzeczy nas rusza.
(2020.04.05)

info

14  
  5
Seniorzy codziennie rano biegna na dzialke .pyskuja jak im sie zwraca uwage.kiedy beda karani za to ?sluzby boja sie emerytow?????
(2020.04.05)
Hugo Kołątaj napewno by coś zaradził , poradził oświecony indywidualista o szerokim horyzoncie myśleniowym wybiegającymi w przyszłość praw,obowiązków i odpowiedzialności Narodu Polskiego.
Konstytucja 3 Maja (2020.04.05)

info

3  
  0
Ale potrafi się podpisać a ty śmieszny troliku ujadaj, tyle ci zostało
Z i e l a r z (2020.04.05)
Szyc maseczki!!!!
(2020.04.05)

info

3  
  1