173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie.. Dzieci Siebie...jak byście oddzielali ziarno od plew...ten lepszy...tamten gorszy...w zasadzie każdy jest potencjalnym wrogiem...a skąd wiecie, że nie jesteście głosicielami tego wirusa...? Ale nie macie objawów... Pada tu głosy, że tych emigrantów to do kwarantanny...że karać ich mandatami albo nawet więzieniem za spowodowanie zakażeń...a może Wy jesteście źródłem zakażeń, a nawet o tym nie wiecie...? Myślicie trochę...? Czy już tylko tvpis i TVN w głowie ustawia wszystko...? Co powiedzą, to bezrefleksyjnie przyjmuje i wypicie, jak w jakimś rauszu... Czas się wreszcie obudzić z tego letargu...pomyśleć, czy aby na pewno ta cała nagonka ma racjonalne podstawy...? Bo okazuje się, że Chińczycy wykrywają coraz więcej przypadków zakażeń bez objawów...więc tak na prawdę każdy z nas może być nosicielem...i nieświadomie krzywdzi innych...więc może choć trochę jakiejś powściągliwości języka by się przydało...?
Cogitans (2020.04.04)
Oj wirusie ,Ty już sam sobie odpowiadasz na zadane przez siebie pytania
GłuchyTelefon (2020.04.04)
W tym roku zmarlo juz ponad 15 milionow osob, w tym ok 60 tysiecy na koronawirusa, daje to ok 0,4%. Chociażby z głodu dziś zmarło blisko 30 tysiecy osob, w tym roku na hiv/aids zmarło ponad 400 tysiecy osob, na malarie zmarło ponad 250 tysiecy osob, ponad 250 tysiecy samobojstw, ponad 11 milionow dokonanych aborcji. Ludzie nie dajmy sie zwariowac. Liczby ktore podaja media robia na nas wrazenie, mamia nas tymi informacjami kazdego dnia, a w skali ogolnej to jest nic. Za to mamy zakazy wstepow do lasow, kulejaca gospodarke swiatowa i wystraszone spoleczenstwo. W Polsce niestety na wirusa zmarło 79 osob, ale jestem ciekawy ile osob zmarlo bo nie dostało się do szpitala, do przychodni, bo karetka za pozno dojechala.
(2020.04.04)
Kulturalnie, grzecznie. .. dzień dobry. .. zapraszamy w innym terminie. .. życzymy bezpiecznego powrotu. Spisali się na medal!
(2020.04.04)
Pieski systemu już grasują też mają wyprane mózgi jak reszta w razie wojny tacy też pójdą jako mięso armatnie na odstrzał, a generałowie szampana będą pili na bali.
ARESIAK1 (2020.04.04)

info

10  
  3
nie ma żadnego wirusa to mistyfikacja tresowanie, aby w przyszłości wami sterować będzie knebel i kula u nogi i też będziecie zadowoleni. nie chcę obrażać i przepraszam, ale macie mózgi, ale nie macie instrukcji obsługi i robią z wami co chcą.
ARESIAK1 (2020.04.04)

info

8  
  7
Eee Franek zachowaj 2metry odstępu , w przeciwnym razie 30tyś zł kary administracyjnej
ZdzieliłaWiosnaPoŁbie (2020.04.04)
Cala sytuacja pandemii i wszystkie ograniczenia z tym zwiazane to stan wyjatkowy - to pewne. Zamykanie ludzi bez ogloszenia tego jest zwyczajnym nadużyciem.
Gosc (2020.04.04)

info

9  
  5
Najlepiej rozdawać 500 plus i zabrać nam nasze wille i apartamenty na socjal.
Właściciel antypis (2020.04.04)
@GłuchyTelefon - Jak głuchy telefon to spróbuj zresetować do ustawień początkowych o ile to w czymś pomoże
(2020.04.04)