UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I prawidlowo ale dzisiaj po 7 rano juz auta napchane seniorami na dzialki jechalo ul. Malborska. Kazdy siaty torby na kolkach. Nic sobie nie robia. Ich komentarze to:przezylismy swoje i nie takie rzeczy nas rusza.