Wybrany wątek opinii

Jakie to typowo polskie. Przepisy niejednoznaczne, nieprecyzyjne i dyskusyjne, ale solic mandaty aż miło. Dziś dowiedzialem się z telewizji, że przebywanie na Ogrodach Dzialkowych jest również zabronione. Zakazów więcej niż 13 Grudnia, ale Prezes nie widzi, a prezydent twierdzi, że skoro chodzimy do sklepu, to i na wybory możemy 10 maja.
(2020.04.04)
Seniorzy codziennie rano biegna na dzialke .pyskuja jak im sie zwraca uwage.kiedy beda karani za to ?sluzby boja sie emerytow?????
(2020.04.05)
Powrót do komentarzy