Wybrany wątek opinii
Jakie to typowo polskie.
Przepisy niejednoznaczne, nieprecyzyjne i dyskusyjne, ale solic mandaty aż miło.
Dziś dowiedzialem się z telewizji, że przebywanie na Ogrodach Dzialkowych jest również zabronione.
Zakazów więcej niż 13 Grudnia, ale Prezes nie widzi, a prezydent twierdzi, że skoro chodzimy do sklepu, to i na wybory możemy 10 maja.
Do moderacji
Odpowiedz
81
18
Seniorzy codziennie rano biegna na dzialke .pyskuja jak im sie zwraca uwage.kiedy beda karani za to ?sluzby boja sie emerytow?????
Do moderacji
Odpowiedz
14
7