UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Seniorzy codziennie rano biegna na dzialke .pyskuja jak im sie zwraca uwage.kiedy beda karani za to ?sluzby boja sie emerytow?????
Seniorzy codziennie rano biegna na dzialke .pyskuja jak im sie zwraca uwage.kiedy beda karani za to ?sluzby boja sie emerytow?????