UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Seniorzy codziennie rano biegna na dzialke .pyskuja jak im sie zwraca uwage.kiedy beda karani za to ?sluzby boja sie emerytow?????


Anuluj