UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I prawidlowo ale dzisiaj po 7 rano juz auta napchane seniorami na dzialki jechalo ul. Malborska. Kazdy siaty torby na kolkach. Nic sobie nie robia. Ich komentarze to:przezylismy swoje i nie takie rzeczy nas rusza.


Anuluj