UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I prawidlowo ale dzisiaj po 7 rano juz auta napchane seniorami na dzialki jechalo ul. Malborska. Kazdy siaty torby na kolkach. Nic sobie nie robia. Ich komentarze to:przezylismy swoje i nie takie rzeczy nas rusza.