A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Właściciel antypis - @ właściciel antypis, i dobrze niech zabiorą ci wszystko, bo dorobiłes się tego na krzywdzie ludzkiej, złodzieju
Pisz dalej. Widziałem wiele trupów. Nawet tych kilkutygodniowych mocno nabrzmiałych. Strach ich dotknąc. Bo jak dotkniesz to po prostu wybuchnie.
To bezprawne nikt nie może zabronić mi przebywać w moim apartamencie a Swat posprzedawal ziemie pod apartamenty za duże miliony a teraz ludzi nie chce wpuścić
Szkoda ze przekopu tak nie zablokowaliscie haha
@optymista - Ratunku, to armagiedon
Na fot. wspaniale widać walkę naszych władz z epidemią. Na większości fot. Policjant, żołnierz ani harcerz z teretorium nie posiada nawet najmniejszego zabezpieczenia opórcz własnych starych rękawiczek. Ryzukują własnym zdrowiem i zdrowiem rodzin do których wrócą po służbie. To pokazuje rzeczywisty stan naszego rządu i ich codzienne bzdury o zaangażowaniu i przygotowaniu do epidemii. Ciekawe ilu z kontrolowanych jest nosicielami.
Przeżyją. Mają bezpłatnie ryby, grzyby, jagody, bursztyn. Poza tym czyste powietrze, jod, morze, plażę, las. Mają więcej za darmo niż ty w dużym mieście.
We Włoszech sypią się mandaty za złamanie przepisów o walce z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.Chodzi przede wszystkim o zakaz wychodzenia z domu bez uzasadnionego powodu. Tylko w piątek ukarano 8 tys. Włochów. To się nazywa skuteczność działania tylko w jeden dzień ukarano 8 tys. pustych głów. Prosimy o taką skuteczność w Polsce !!!
173 tysiące osób ukarano dotąd we Włoszech za złamanie przepisów o walce z epidemią - podało w sobotę włoskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
No, kopać kopać przekop hahahaha