UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsze aby wykop wykonali na mierzei żeby prezes albo kanclerz bo nie wiadomo czy dojdzie do wyborów pocztowych mógł kajakiem lub kanadyjką przepłynąć z Gdańska do Elbląga
Najważniejsze aby wykop wykonali na mierzei żeby prezes albo kanclerz bo nie wiadomo czy dojdzie do wyborów pocztowych mógł kajakiem lub kanadyjką przepłynąć z Gdańska do Elbląga