UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze aby wykop wykonali na mierzei żeby prezes albo kanclerz bo nie wiadomo czy dojdzie do wyborów pocztowych mógł kajakiem lub kanadyjką przepłynąć z Gdańska do Elbląga


Anuluj