A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pogromca działkowiczów widać nadal w formie i nie odpuszcza. Te działki pewnie nawet po nocach ci się śnią co?
łykacie fejki jak pelikany rybki :)
@Yrew - Tylko Ty nie łykaj !!! My łykamy tylko to, a mianowicie staramy się izolować o pustaków i samolubów, co uważają, że życie i zdrowie innych jest mu absolutnie obojętne. Nie chcesz żyć to rzek i mostów raczej u nas nie brakuje.
Nas pozamykano... a nierobow i leni przywoza samorolami do Polski. Wczoraj 10 lotow np. z Londynu, Chicago... to sie nigdy nie skonczy. Codziennie dowoża nowa dawke wirusow. Jaki ma sens siedzene w domu - zaden!!! Brawo PIS za sprowadzanie zarazy na niewinnych Polakow mieszkajacych w ojczyznie
Ale 10 maja odblokują wam wszystko. Beda kwiaty, brawa, famfara itd. A 11-tego zobaczycie prawdziwe oblicze. Gratuluje.
No widać jak policja trzyma dystans????
Nie długo ty iarnie będziesz kopał
Do parku wejść nie wolno, ale pod lidlem stać minimum godzine w kolejce do wejscia to juz jest ok.
Po przeczytaniu komentarzy utwierdzam się w przekonaniu, że Elbląg to stan umysłu! Ciekawe co zrobicie jeden z drugim mądrale jak traficie do szpitala i będziecie leżeć we własnych odchodach bo nie będzie personelu!
@Cyrk - Pod lidlem stać musisz, bo bez jedzenia umrzesz. Wizyty w parku nie są niezbędne do przeżycia, zatem twój argument o D. potłuc. ..