UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po przeczytaniu komentarzy utwierdzam się w przekonaniu, że Elbląg to stan umysłu! Ciekawe co zrobicie jeden z drugim mądrale jak traficie do szpitala i będziecie leżeć we własnych odchodach bo nie będzie personelu!

ep