A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Siedź na d ... To cię nie zainfekują
Daj dobry przykład i bądź Pierwszym
Sam ,sobie odpowiedziałeś na zadane ,przez siebie pytanie!
To jest przecież stan wyjątkowy, bo skala odebranych nam praw obywatelskich jest niebywała.
Żywioły są 4
Godz. 11 - tłumy walą na działki na Bielanach.
Skandalowi zawartości tzw. tarczy antykryzysowej odpowiada tylko tupet, jakim jest pokazanie czegoś takiego obywatelom. Wystąpienie premiera w Senacie rozwiewa wątpliwości: PiS doskonale wie, że zdemolowało finanse publiczne i nie ma jak bronić Polski przed zapaścią gospodarczą. Polska bankrutuje, a winę za to ponoszą on, Kaczyński i PiS
Imbecyl
@xxl - Niektórym należałoby tak zrobić. Skoro zarządzenia i prośby nie skutkują, to trzeba sięgać po środki radykalne.
Tą tarczą to ,po łbie Cię zdzielą !!!