173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Siedź na d ... To cię nie zainfekują
ZombiLand (2020.04.05)
Daj dobry przykład i bądź Pierwszym
GadkaSzmatka (2020.04.05)
Sam ,sobie odpowiedziałeś na zadane ,przez siebie pytanie!
(+_+) (2020.04.05)
To jest przecież stan wyjątkowy, bo skala odebranych nam praw obywatelskich jest niebywała.
(2020.04.05)
Żywioły są 4
KonstytucjaKonstytucja! (2020.04.05)
Godz. 11 - tłumy walą na działki na Bielanach.
(2020.04.05)
Skandalowi zawartości tzw. tarczy antykryzysowej odpowiada tylko tupet, jakim jest pokazanie czegoś takiego obywatelom. Wystąpienie premiera w Senacie rozwiewa wątpliwości: PiS doskonale wie, że zdemolowało finanse publiczne i nie ma jak bronić Polski przed zapaścią gospodarczą. Polska bankrutuje, a winę za to ponoszą on, Kaczyński i PiS
Piotrek O (2020.04.05)
Imbecyl
henio77 (2020.04.05)
@xxl - Niektórym należałoby tak zrobić. Skoro zarządzenia i prośby nie skutkują, to trzeba sięgać po środki radykalne.
mm263 (2020.04.05)
Tą tarczą to ,po łbie Cię zdzielą !!!
TarcząPoŁbieZdzielić! (2020.04.05)