UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nas pozamykano... a nierobow i leni przywoza samorolami do Polski. Wczoraj 10 lotow np. z Londynu, Chicago... to sie nigdy nie skonczy. Codziennie dowoża nowa dawke wirusow. Jaki ma sens siedzene w domu - zaden!!! Brawo PIS za sprowadzanie zarazy na niewinnych Polakow mieszkajacych w ojczyznie

Kklp