UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po przeczytaniu komentarzy utwierdzam się w przekonaniu, że Elbląg to stan umysłu! Ciekawe co zrobicie jeden z drugim mądrale jak traficie do szpitala i będziecie leżeć we własnych odchodach bo nie będzie personelu!

ep

Anuluj