UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po przeczytaniu komentarzy utwierdzam się w przekonaniu, że Elbląg to stan umysłu! Ciekawe co zrobicie jeden z drugim mądrale jak traficie do szpitala i będziecie leżeć we własnych odchodach bo nie będzie personelu!
ep