41
25.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak Rydzyk o Radiu
szymborski (2020.03.25)

info

7  
  3
W klubach, które mają PRAWDZIWYCH KIBICÓW prowadzona jest sprzedaż wirtualnych miejscówek. Kibice wykupują gremialnie takie "bilety"czym solidnie zasilają kasę klubu w trudnych chwilach, Teraz mają okazję wykazać się silni w gębie tacy fani jak KibicOE i jemu podobni. Pokaż gościu potwierdzenie wpłaty na kilka stówek.
dyzio (2020.03.25)
Jezeli kibice Olimpii chcą pokazać jak im zależy na klubie niech się opodatkują, Mnie to nie interesuje!
(2020.03.25)

info

8  
  5
skoro ciebie to nie interesuje to po co zabierasz głos?????
(2020.03.25)

info

7  
  6
A czy Ty w swojej pracy zszedłeś z zarobków ?? Proszę nie zaglądać do portfela piłkarzy.. Dzisiaj pokazali , że potrafią zrobić dobrą rzecz I wsparli szpital w Elblągu. Na pewno znajdą najlepsze rozwiązanie na przetrwanie tego trudnego okresu.
Kryzysowa Narzeczona (2020.03.25)
Pokazać to trzeba prezesowi zmianę i to w 1 minucie 1 meczu po wznowieniu sezonu.
(2020.03.25)
O cholera. Myslałem, że skoro mecze nie sa organizowane, nie potrzeba wynajmować ochrony, włączać oświetlenia, nie ma wyjazdów, wynajmu hoteli, to klub sie odkuje. Tymczasem obojetnie, czy grają, czy nie grają to straty. Dziwne.
TomaszS. (2020.03.25)

info

17  
  2
Zapomniałem jeszcze o najważniejszym. "Bylismy prawie gotowi na awans do I ligi", super. Niestety wirus. :(a teraz głośny smiech hahaahah
TomaszS. (2020.03.25)

info

18  
  2
Jaki pan taki kram!
(2020.03.25)
Nawet grosza,nawet kosztem spadku do 3 ligi tobie jako prezesowi nie można dać nic,bo później i tak sie na nas wypniesz Proponuję podnieś ceny biletów na mecze które sie nie odbędą.
(2020.03.25)

info

12  
  3