A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak Rydzyk o Radiu
W klubach, które mają PRAWDZIWYCH KIBICÓW prowadzona jest sprzedaż wirtualnych miejscówek. Kibice wykupują gremialnie takie "bilety"czym solidnie zasilają kasę klubu w trudnych chwilach, Teraz mają okazję wykazać się silni w gębie tacy fani jak KibicOE i jemu podobni. Pokaż gościu potwierdzenie wpłaty na kilka stówek.
Jezeli kibice Olimpii chcą pokazać jak im zależy na klubie niech się opodatkują, Mnie to nie interesuje!
skoro ciebie to nie interesuje to po co zabierasz głos?????
A czy Ty w swojej pracy zszedłeś z zarobków ?? Proszę nie zaglądać do portfela piłkarzy.. Dzisiaj pokazali , że potrafią zrobić dobrą rzecz I wsparli szpital w Elblągu. Na pewno znajdą najlepsze rozwiązanie na przetrwanie tego trudnego okresu.
Pokazać to trzeba prezesowi zmianę i to w 1 minucie 1 meczu po wznowieniu sezonu.
O cholera. Myslałem, że skoro mecze nie sa organizowane, nie potrzeba wynajmować ochrony, włączać oświetlenia, nie ma wyjazdów, wynajmu hoteli, to klub sie odkuje. Tymczasem obojetnie, czy grają, czy nie grają to straty. Dziwne.
Zapomniałem jeszcze o najważniejszym. "Bylismy prawie gotowi na awans do I ligi", super. Niestety wirus. :(a teraz głośny smiech hahaahah
Jaki pan taki kram!
Nawet grosza,nawet kosztem spadku do 3 ligi tobie jako prezesowi nie można dać nic,bo później i tak sie na nas wypniesz
Proponuję podnieś ceny biletów na mecze które sie nie odbędą.