A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Guminiak! Co? Jak trwoga to do kibiców nie do boga.
Prezes wcześniej już mówił, że do gry w barażach nie przystąpi - a teraz "płacze", że nie nie jest nam dane grać w barażach.
Ciężkie czasy dla wszystkich idą, zdrowia i szybkiego powrotu do normalności życzę.
Teraz prosi kibiców o kasę ajak kibice prosili o tańsze bilety to miał nas gdzieś
Nawet szkoda komentować. Ciszej nad trumną!
Sorry .. czy mam rozumieć że i druga liga to święte krowy i nie muszą pracować ? Brać przykład że Szwajcarii , tam praca na pierwszym miejscu a u nas może i okręgowej będziemy utrzymywać ? Sport to sport a praca to życie !
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w bogactwie !!! Po co mi przyjaciele w biedzie ? I pije tu do tych co wyjechali kiedyś do pracy na zachodzie a teraz udają że nie istnieją. Ani me ani be ani kukuryku :)Nic od nich nie oczekuję ale niech chociaż dadzą znak że żyją !!!
Mam propozycję aby prezes zwrócił się o pomoc do najbogatszej instytucji w Polsce.Do kościoła katolickiego.Z racji swojego zawodu mógłby zainteresować swojego zwierzchnika i poprosić o wsparcie . W końcu to niezwykły przypadek aby ksiądz był prezesem klubu piłkarskiego. Tak więc czas zacząć działać.
Mam propozycję aby prezes zwrócił się o pomoc do najbogatszej instytucji w Polsce.Do kościoła katolickiego.Z racji swojego zawodu mógłby zainteresować swojego zwierzchnika i poprosić o wsparcie . W końcu to niezwykły przypadek aby ksiądz był prezesem klubu piłkarskiego. Tak więc czas zacząć działać.
Księdzu , lepiej pomysl czy respiratorów starczy a nie martwisz się teraz o tak blache sprawy ,
Prawdziwego księdza poznaje się po tym z kim się zadaje i ile ma pieniędzy...